O nás

SOLO Praha

SOLO Praha je úspěšná česká developerská a investiční společnost s třicetiletými zkušenostmi a dokonalou znalostí prostředí, ve kterém působí. Na trhu s nemovitostmi úspěšně působíme od roku 1991. Za tuto dobu jsme realizovali mnoho jedinečných a nadčasových projektů. Naší doménou je rezidenční development, ale v portfoliu máme i realizaci multifunkčních nebo čistě komerčních nemovitostí.

Všechny naše projekty jsou unikátní. Vždy hledáme řešení s nejvyšší přidanou hodnotou jak pro naše klienty, tak pro dané místo a stávající obyvatele. K dokonalosti přispívá i to, že považujeme za samozřejmé spolupracovat s těmi nejlepšími ve všech klíčových oborech potřebných pro úspěšný developerský projekt.

V rezidenčním developmentu se již téměř 30 let řídíme čtyřmi základními pravidly.

Všechny naše rezidenční projekty, ať se jedná o novostavby nebo rekonstrukce historických objektů, spojuje výborná lokalita, moderní, a přitom nadčasový dizajn, a vysoká kvalita provedení i používaných výrobků a materiálů. 

1. LOKALITA
Dobrá lokalita je základním předpokladem spokojenosti našich klientů, a tím i úspěšného projektu.


2. HARMONIE DIZAJNU A FUNKČNOSTI
Kvalita života v každé rezidenci je přímo závislá na harmonii dizajnu a funkčnosti daného projektu.


3. VYSOKÝ STANDARD PROVEDENÍ
Projektové týmy jsou vždy složené ze špičkových profesionálů. Díky našim zkušenostem a reputaci na trhu můžeme spolupracovat s těmi nejlepšími odborníky z jednotlivých profesí.


4. SMYSL PRO DETAIL
„Ďábel je ukrytý v detailu“ … ať už se jedná o skvělý nápad architekta na využití daného prostoru, vynikající provedení interiérů nebo rozsah a kvalitu služeb, které svým klientům poskytujeme.

0
Let na trhu
0
Vlastních developerských projektů
0 m2
Rezidenčních nemovitostí postavených v Praze

naše aktivity

Real Estate Development

Jsme česká developerská společnost s třicetiletými zkušenostmi, která se zaměřuje na jedinečné rezidenční projekty.

Real Estate Investment

Nemovitosti jsou nedílnou součástí každého vyváženého investičního portfólia. Pomůžeme Vám zorientovat se na realitním trhu a vybrat přímo pro Vás nejvhodnější investici.

Real Estate Consulting

Naše znalosti a zkušenosti můžete využít při realizaci vlastních projektů.

naše Projekty

připravujeme
Rezidence Choceradská
V pražských Záběhlicích, kousek od přírodního parku Hostivař – Záběhlice, vyroste komorní bytový projekt Rezidence Choceradská. Rezidenční projekt tvoří dva bezbariérové domy, ve kterých naleznete 37 bytů ve velikostech 1+kk – 4+kk, každý s prostorným balkónem nebo terasou. A to vše ve vysokém standardu. Součástí bytů tak budou třeba velká francouzská okna, dřevěné podlahy, velkoformátové dlažby, zařizovací předměty Villeroy & Boch, optické připojení k internetu a venkovní žaluzie.
DOKONČENO 2013
Rodinné domy Suchdolská
Atraktivní projekt 5 rodinných domů, a jedné vily, s dispozicemi 4+kk až 7+kk, vznikl uprostřed stávající vilové zástavby na jednom z posledních volných pozemků v centru Suchdola, jenž patří mezi jednu z nejoblíbenějších rezidenčních čtvrtí posledních let. Kvalitní moderní architektura nepodsklepených dvoupodlažních domů s plochou střechou s maximální možnou mírou zachování stávající zeleně a její následné zakomponování do finální podoby zahrad jsou hlavní charakteristiky tohoto úspěšného projektu.
DOKONČENO 2009
Jana Masaryka 48
Rekonstrukce činžovního domu z přelomu 19. a 20. století a nástavba 8 bytových jednotek s užitnou plochou 880 m2 v centrální části Královských Vinohrad. Původní historický objekt, s jedním podzemním a třemi nadzemními podlažími, byl rozšířen o další dvě patra. V rámci přípravy i samotné realizace tohoto projektu se podařilo skloubit požadavky na moderní bydlení s krásou původních Královských Vinohrad.

Spojte se s námi